Ho, ho, ho! 😉 Z wielką radością przedstawiamy Wam owoc naszej zespołowej pracy, „The Perfect One”, utwór inspirowany klimatem lat 70. Jest to kompozycja, która znajdzie się na naszym pierwszym promocyjnym krążku.

Utwór „The Perfect One” opowiada o nieudanym poszukiwaniu miłości i dążeniu do odnalezienia perfekcyjnej drugiej połowy. Warto jednak rozejrzeć się, bo może się okazać, że prawdziwa miłość jest tuż obok nas.

Videoklip został zrealizowany przez ekipę N1 Films. Stowarzyszenie JIMIWAY – TABiR70 służyło pomocą w produkcji teledysku. Teledysk powstał dzięki współpracy z Klubem Stara Przepompownia. Szczególne podziękowania dla Wojtka Czapy Sperlinga. Wielkie dzięki dla Kasi Latajki za makijaże: https://fb.com/KasiaLatajkaMakeup

Serdecznie dziękujemy za udział w nagraniu teledysku: Agnieszce Hasek, Melanii Walerowskiej, Lidii Szewczyk, Mateuszowi Fidyce, Bartoszowi Grześkowi i Przemysławowi Chmielewskiemu.

Odrębne podziękowania za udział w nagraniu utworu dla Norberta Wardawego – trąbka, Bartosza Grześka – saksofon oraz Przemysława Chmielewskiego – puzon. 
Wielkie podziękowania dla Janusza Zmyślonego za pomoc przy nagraniu.

Teledysk „The Perfect One”